Ar ko sākt? - Bridža brošūra

Žurnāls Bridžs Latvijā

BRIDŽS LATVIJĀ ŽURNĀLS

Grāmata Pārbaudi savu bridža spēles prasmi

MŪSU ATBALSTĪTĀJI

Apmācība privāti

BK Sigulda treneri Kārlis Rubins un Mārtiņš Lorencs piedāvā pieaugušajiem pilnveidot bridža prasmes gan individuāli, gan pāriem vai komandām.

Kārlis Rubins 2014.gadā absolvēja Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmiju, iegūstot trenera kvalifikāciju. Pēdējos 5 gadus, asistējot Mārtiņam Lorencam, ir Latvijas junioru un jauniešu izlases treneris, kura vadībā jaunieši ir izcīnījuši 2.vietu Eiropas jauniešu pāru čempionātā, 6.vietu Eiropas junioru komandu čempionātā un 5.vietu Pasaules studentu čempionātā, kā arī uzvaras Latvijas jauniešu un pieaugušo čempionātā. Kārlis Rubins 2016.gadā saņēma Ministru Kabineta prēmiju par Eiropas vicečempionu Jāņa Ilziņa un Naura Pelša trenēšanu.

Par apmācību privāti interesentiem lūgums sazināties ar Kārli pa epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Testi un uzdevumi

Tuvākie turnīri

Blogs

13 Februāris 2019
29 Janvāris 2019
21 Janvāris 2019
14 Janvāris 2019
25 Decembris 2018

Jaunākie raksti

Pierakstīties jaunumiem

 

 

 

Bridža klubs Sigulda

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

© 2018 BK Sigulda. Siguldas Bridža Klubs